Permamentní make-up obočí

Permamentní make-up obočí ( jak někdo říká tetování obočí, Microblading, permanentní obočí nebo 3D obočí, nebo vláskování)

je jednou z nejvýraznějších změn ve vzhledu ženy. S pěkným obočím se zvýrazní oči, obličej působí mladistvěji, člověk se cítí svěží a upravený. Požadujete-li krásné, realistické obočí, pak je pro Vás tato technika tím správným řešením.

U této techniky permanentního make-upu obočí se, pomocí speciálního strojku a  pera, dokresluje obočí se stínováním, až jej dokonale vytvarujeme. Nikdo téměř nerozezná permamentní obočí  od přirozeného. 

Samotná aplikace trvá cca dvé hodiny, podle toho, kolik tahů je třeba udělat. Obočí vytvořené touto byť pracnější, ale dokonalejší metodou vydrží více jak jeden rok, než se projeví první známky ztráty sytosti pigmentu.

Co dokážeme aplikací permanentního make-upu obočí?

  • Ztmavit, opticky zahustit a zvýraznit obočí
  • Korigovat vady v symetrii a délce obočí
  • Doplnit chybějící části obočí
  • Opravit vzhled obočí po nevhodně provedeném nebo starším PMU
  • Vymodelovat zcela nové obočí po chemoterapii, alopecii atd.

Provedení:

Úkon je prováděn strojkem a v případě potřeby doplněn perem.

Na obočí se nikdy nepoužívá černá barva, ale pouze různé odstíny hnědé.

Vždy je lepší raději zvolit světlejší odstín a ten pak až při korekci případně trochu ztmavit. Záleží ovšem na přání klientky. Obočí provedené touto technikou je naprosto přirozené a vypadá jako skutečné.

Definitivní barva a tvar obočí se projeví přibližně měsíc po aplikaci, a proto se korekce neprovádí dříve než za 4 týdny.

Po aplikaci:

Bezprostředně po aplikaci bude pigment výrazný a tvar může být zkreslený . Je to zapříčiněno prokrvením aplikovaného místa a zabarvení pigmentu krví, která lehce prosákne. Po té, co se stroupky vyloupnou, pigment který zůstává v pokožce bude o více než 30% světlejší – záleží na výchozí barvě, vlastní pigmentaci, způsobu hojení aj. Úplné ustálení pigmentu u obočí trvá cca 3-4 týdny. Výsledný odstín a sytost barvy lze proto hodnotit až po uplynutí této doby.

Korekce:

Každá pokožka je jedinečná a reaguje na daný aplikovaný mikropigment jinak. Z tohoto důvodu, po 3D permanentním make-upu, doporučujeme kontrolu v podobě druhé návštěvy, při které se ještě upravují drobné nedostatky, protože hned napoprvé se nemusí všechen pigment. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po prvním aplikaci zjistíme, jak pokožka reaguje na daný mikropigment a na základě toho můžeme dále pozměnit barevný odstín či korigovat tvar dle přání klientky. Korekce je již drobný krátký zákrok a provádí se nejdříve za 4 týdny od aplikace, a je třeba se na ni objednat.